Boží božská...

cesta, jak zlepšit svůj život o 1000%

Taroto-koučink "Boží božská"

cyklus šesti sezení, 1200 Kč/sezení

Individuální taroto-koučink pro ženy, které už konečně chtějí zažít svoje sebevědomí a krásu na max!

 

Každá z nás má šťavnatý úsměv, jiskru v oku a ladné křivky, které zatím možná neumí nosit. A co vnitřní krása, září jak má, nebo je udusána vnitřním strachem či nejistotou? Pojďme s tím jednou provždy zatočit a ukázat vaší "boží božskou" část světu!

Online kurz "Boží božská"

cena 2800 Kč, know-how, které vám přinese životní úspěch

V online kurzu se společně podíváme na 3 stěžejní dovednosti nás žen, které si musíme ukotvit, abychom se staly Boží božskými. Čeká nás téma:

  • Sebevědomí (s podtématy Charisma, Sebehodnota, Rozhodování, Vnitřní nastavení, Vyrovnanost, Nejlepší verze sebe sama,..),

  • Komunikace (s podtématy: Říct Ne, Neodpověď, Asertivita, Konforntace, Směrnice, Rozvíjení komunikace,...)

  • a poslední téma Milování, kde vám předám techniky, které se jen tak někde nedozvíte a které vás učiní žádanou milenkou vašeho muže :)

Pracovní skupina

3 měsíce, 3 online setkání + 1 osobní: celkem 4500 Kč

nebo 6 měsíců, 6 online setkáí + 2 osobní: celkem 6600 Kč

kapacita 10 žen, zbývá 9 volných míst

Každá první středa v měsíci - od 18,30. Začínáme v září. Cena zahrnuje 3 hod. společné práce ve skupině - online a každý kvartál je završen skupinovým setkáním u nás doma (zahrnuto v ceně). 

Taroto-koučink "Narozeniny"

1500 Kč/sezení

Narozeninami vstupujete do nové etapy a je škoda jí přejít v duchu "já narozeniny neřeším". Pokud ale narozeniny slavíte a vnímáte jejich širší rozměr, můžeme se také z hlediska tarotu podívat na váš uplynulý rok, uzavřít ho a naplánovat ten nový.

 

Nechcete být příští rok "jen o rok starší", ale jinak nezměnění. Taroto-koučink vám pomůže být následující rok nejen starší, ale i moudřejší, úspěšnější a sebevědomější!

Společně zlepšíme váš život o 1000%*

 

Už se těšíte? 

* A pokud nezlepšíme, vrátím vám peníze.

Na mé služby se vztahuje garance kvality.