• Zlata Hnátová

Vstříc své síle a plnění snů

Je to už nějakou dobu, co jsem psala článek na blog ženy ve spojení. Ale už se mi štosují témata, o kterých bych ráda něco málo napsala, takže jsem dnes musela usednout a začla psát..


Naše ženské kruhy online se chýlí letos ke konci a my s Kateřinou ladíme, jak budeme v následujícím roce pokračovat.

Je totiž tolik projektů, kde jsme každá z nás uvázaná (v dobrém slova smyslu) a na Ženy ve spojení nezbývá moc prostor. Přemýšlím, čím se to stalo, že něco, co nás baví a na čem s Kateřinou moc rády pracujeme, nemá v našem životě větší místo.


A pak docházím do bodu, kdy si uvědomím, že obě jdeme do své síly a musíme prioritizovat. Pojmenovaly jsme si svoje touhy, cíle a to, jak chceme v životě žít a už za tím nechceme kráčet směle. Ve své podstatě (aspoň v mém případě), já se chci rozběhnout a nezastavovat se. Chci běžet naproti tomu všemu, co jsem si vždycky přála.


Pokud budu mluvit za sebe, tak já mám nyní svojí sílu spojenou se svojí hojností. Možná si vybavíte náš záříjový online kruh, kde jsme o hojnosti mluvily. Pro mě to byl poslední potvrzující okamžik, že už si sama nechci překážet a chci jít své hojnosti naproti. A to zabere čas. A vyžaduje to úsilí. Odhodlání. A závazek.

Musím říct, že pro mě je velké osvobození, že všechna vyjmenovaná hesla - zabere to čas, úsilí, odhodlání, závazek - nevnímám špatně, ale jako důležitou součást toho, abych postoupila o další level.


Letos jsem si ozkoušela, jak se můžu účinně uzdravit z brutálního mikrobiálního ekzému, o kterém mi každý tvrdil, že potrvá minimálně rok, než se ho zbavím (a zda vůbec). A světe div, když jsem narazila na funkční know-how, zmizel mi před očima během 3 týdnů. A já vám nabrala takovou sílu a pevnou půdu pod nohama, že jsem si řekla, že pokud si můžu s čistým svědomím říct, že zdraví mám v top hojnosti, protože mám top kvalitní nástroj ve svých rukou, tak že chci postoupit i v jiných oblastech dál.


A to jsou moje sny. Už je nechci odkládat na další kolej, na další měsíc a rok. S ekzémem jsem si uvědomila, jak člověk může úplně zbytečně žít v něčem, co mu nevyhovuje jenom proto, že nemá správné informace a přichází tak zbytečně o svou sílu.


Těším se na to, co nás čeká....


Zlata

53 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše