• Kateřina Kocanová

Už zase nevím co na sebe!

Stojím před skříní plnou oblečení a marně se do ní dívám.

"Ach, já prostě nevím co na sebe."

Sdílím tohle s mojí kamarádkou, která mě uklidňuje a říká, že je to v pořádku a že tímhle prochází téměř každá žena. Mám pocit, že tím, jak se neustále proměnuji a nejen ve fázých měsíce, ale i celkově v životě, mění se to, jak vypadám a co si oblékám.

Zároveň si ráda s šatníkem hraju a s každým ročním obdobím pár kousku pošlu dál a pár nových pořídím.

Stále mě fascinuje jev, že každý kousek, který si pořídím je v tu chvíli ten nejrkásnější a o par dní, či týdnů, někdy i měsíců, se stane naprosto nemožným.

"Srdečně tě zvu na semínář oblékání duše."

Čtu zprávu od své kamarádky a zastavím se nad ní. Oblékání duše? Zní mi to dost divně a tak odkaz rokliknu a čtu dál. Po chvíli se dozvídám, že nejde tak ani o to obléknout tělo, ale naši duši. Podle učení octo codes, neboli osm kódu, je osm esencí duše, pro které platí uričtý styl. Nejdříve mám tendence to zavrhovat. Osm esencí duše? Vždyť je vesmír neomezený a každý tady je originál.

Já sama i přesto že jsem opravdu chtěla, jsem zatím do žádné krabičky nezapadla.

Ale i přes můj prvotní odpor mě k tomuhle tématu stále něco volá. Mám chuť ho prozkoumat a tak mě napadlo, že pozvu ženy které tvoří semínář a udělám s nimi rozhovor. Tento rozhovor s vámi sdílím a můžu říct, že po setkání s nimi jsem pochopila oč jde a mám v dámy naprostou důvěru. Vědí co tvoří a těším se, až se s nimi setkám víc, buď na semináři, anebo při společném nakupování.


Zatím si pro sebe odnáším do života jednu praktickou věc. Když nevím co na sebe, přestanu nad tím přemýšlet. Sednu si před skříň, zavřu si oči a naladím se do sebe. Pak vznesu prostou otázku "Jak chceš teď vypadat? Jak se teď cítíš a co ti udělá dobře?" No a ono vždy něco příjde.

Rozhovor jsem točila primárně pro naši internetovou televizi www.czechspirit.cz,

Řekla jsem si, že ho s vámi chci posdílet i tady, jelikož z něj cítím velmi silnou inspiraci.Doufám, že vám můj článek přinese alespoň kapku inspirace a třeba i vnese většího klidu před vaší skříní.

Srdečně se na vás těším na dalším živém ženském kruhu 26.11. od 18:00 na Šafránce.

Budeme se nořit do prosvětlování naší ženské rodové line, která s tímto tématem také souvisí. Jak už Veronika naznačila v rozhovoru, to s jakou esencí sem přicházíme je jedna věc a to jak nás formuje naše rodina je věc druhá. Proto vás srdečně zvu do pročištění představ o nás samých a vstoupení si do své síly a osobnosti.

S láskou Kateřina Andělová
233 zobrazení0 komentář