• Kateřina Kocanová

Proč ženy ve spojení?

Aktualizace: 24. dub 2019

Na ženských kruzích jsem se naučila vnímat ostatní ženy, jako spojenkyně, kamarádky, sestry a nijak jsem nepředpokládala, že by tomu mohlo být jinak. Potom co jsem začala žít s mým milovaným mužem, mě překvapilo, kolik nenávsitné enerige jsem v ženách okolo sebe začala potkávat.


Ustávala jsem to dlouho, ale když jsem otěhotněla moje sebevědomí procházelo velkou zkouškou a tím i má síla. Situace mě donutila se zastavit a věnovat tomuhle plnou pozornost.


Jak je možné, že v okruhu “vědomých” žen se hrají sexuální hry a mocenské boje?

Kladla jsem si otázky proč nám ženy naši lásku nepřejí a kladou našemu vztahu neustálé překážky? Jak je možné, že v přítomnosti těhotné ženy nerespektují rodinné pouto a jdou přes silné hranice? Jasně, odráží to spousty mých nezpracovaných témat a má cesta sebelásky a sebehodnoty právě dostává od vesmíru jasnou zkoušku, ale vidím tím, že je tohle téma živé a nezrcadlí jen mé zranění, ale odráží se na něm zranění právě těch žen, které takhle zoufale reagují.


Měla jsem dvě možnosti. Buď zůstat zraněná a ve strachu, anebo s tím vyjít ven a probouzet přátelské spojení.

Je na čase složit zbraně a místo toho se podpořit. Přestat se porovnávat, hodnotit a soudit. Nebylo toho už dost? Snad si každá uvědomuje, že tahle cesta k radosti a pohodě nevede.


Vždyť to musíme cítit. Co chtějí naše srdce? Co chceme my? Užívat si života s lehkostí a radostí. Je to vždy o nás samých. Je na nás, jestli se budeme vzájemně podporovat, anebo mezi s sebou bojovat. Pojďme v sobě uzřít naší jedinečnost, pojďme se podívat na strach, že nejsme dost dobré a pojďme se v léčení tohoto strachu vzájemně podpořit.


Píšu tenhle článek a celá se třesu, pracuje to se mnou a celou svou duší věřím tomu, že můžeme vystoupit z našeho stínu, že se můžeme konečně vysrat na rivalitu mezi námi a začít se podporovat. Schválně to zkuste a uvidíte co vám to do života přinese.Díky ženám, které jsem skrze Filipa poznala jsem dostala velkou sílu a energii do tvorby a probudila se ve mě jasná mise “Pojďme být kámošky, vždyť v tom je naše síla” .


Takže milé dámy hurá na to a těším se, že se budeme potkávat na našich webinářích a pak následně na živých setkáních, kde se budeme podporovat v uzdravení nejen tohoto tématu.


Buďmě ženy ve spojení.


S láskou, Kateřina


52 zobrazení0 komentář