• Zlata Hnátová

Pan Božský pro mě nebo pro moje ego

Když jsem před 6 lety absolvovala koučovací výcvik, říkala jsem si, že tématu vztahů se nechci v žádném případě věnovat a koučovat ho. Je to zvláštní posun v mém životě, obzvlášť pokud si spočítám, že většina mých článků za posledních pár měsíců se týká především vztahů :)


Dnes se chci primárně věnovat mužům a jejich výběru. Pro sepsání tohoto článku čerpám inspiraci opět z běžných rozhovorů se ženami.


A říkám si, kdy se chytáme při lovení našeho budoucího pana Božského do pasti ega.


Znám tolik žen, které si libují v tom, že mají chlapa, který je bohatý, má firmu, vysoké postavení v korporátu, je veřejně známý nebo nějak jinak slavný.

Super. Tleskám ale jen do chvíle, než ženy začnou vyprávět o tom, jak se k nim jejich drahý chová.


A pokud se k nim nechová uctivě, neřeší květiny, narozeniny, časovou ohleduplnost, společné zapálení a podporu, mluví jen o sobě a o svých úspěších a o svých rozhodnutí, které se týkají obou (tedy i jí - protože “on to přece platí”), ale myslí u toho jen na svoje zájmy, není štědrý a nechová se hezky k její rodině, nebo jí slibuje, že odejde od manželky, protože jsou ve vztahu mileneckém nebo nějaký mix tohoto, tak přestávám tleskat a začínám si ťukat na čelo.


I když samozřejmě ani já nejsem svatá a stejně jako muži se rádi pyšní svými krásnými ženami, se kterými alespoň spali… i ženy, včetně mě v minulosti, máme rády, když se můžeme pochlubit, jakýho hustýho chlapa jsme svedly.

Jooo… věřím, že zažít po svém boku na nějaký čas takhle úspěšnýho chlapa nám dokáže dodat sebevědomí, ale dlouhodobě, pokud je pan Božský samolibý a k vám se nechová podle našich standardů, rychle pryč, ať se zbytečně nezapleteme.


Jsem ráda, když žena dokáže mít vedle sebe muže, který sice ještě není dokonalý ve své práci, penězích, zdraví,... ale základ toho, že se k ní jako své partnerce chová uctivě a opravdu krásně tam společně s touhou po růstu a zdokonalení má.


Až pak vedle vás vyroste v toho pana Božského, budete na tom mít značný podíl! A kdybyste se po několika letech náhodou rozváděli, budete si moct v klidu nárokovat půlku majetku, na rozdíl od zlatokopek, které přišly k hotovému.


Tak hodně štěstí s vaším panem Božským!


Zlata


Video o mužích, kteří ještě nejsou dokonalí, ale jsou ochotní na sobě pracovat jsem natočila s mým oblíbeným inspirátorem Kalmanem Horvátem, koukněte:


286 zobrazení0 komentář