• Zlata Hnátová

Co dělám pro svojí krásu a zdraví

Jak být krásnější a zdravější je moje velké téma. Všeobecně si myslím, že to je téma, které u nás žen společně se vztahy naprosto dominuje. A je to dobře.


Protože skrze naše tělo které když je zdravé a krásné, tak se dějí věci, protože cítíme mnohem více sebevědomí, štěstí a vůbec tak do našeho života snadněji proudí úspěch.


A já jsem s váma dneska chtěla sdílet kousek ze své cesty, která dělá moje tělo zdravější a krásnější a já tak díky tomu můžu jít po cestě, kdy žiju nejlepší verzi sebe sama.


První a zásadní věc, kterou mám ve svém životě nastavenou, je moje denní praxe.

Říkám jí “duchovní praxe”, ale vlastně je i dost fyzická. Občas se mě lidi ptají, co dělám, když vstávám skoro každé ráno v 5 hod. A já odpovídám “svojí praxi” :) A není to nic jiného, než cvičení, programování, meditace, péče o svoje tělo a krásu v koupelně :)


Máte nějaký svůj denní rituál, nějakou svojí praxi? Možná to tak nenazýváte, ale už to přímo děláte :D pokud ano, tak já vás v tom max. podporuju a vybízím k pravidelnosti a prohloubení.


Druhá věc, a také dost zásadní, která pomáhá především k mojí kráse jsou Ženy ve spojení.

Už když jsme loni s Katuškou s touto myšlenkou přišly, vnímala jsem, že je důležité, abychom se ženským tématům věnovaly. Ale že to bude mít až takový - POZITIVNÍ - dopad na můj život jsem nečekala.


Být se ženami v kontaktu, bez soupeření, dramat a intrik mi dává tolik síly a sebevědomí, které přispívají k mému skoro až dennodennímu štěstí. Proto vás zvu také, ať se připojíte k nějakému ženskému společenství, kde můžete kultivovat svojí krásu a ženskost.Jednak se otevírají různá témata a my na ně můžeme získávat nový pohled. Když o věcech mluvíme s dalšími ženami, zvědomujeme si, čemu věříme. A hlavně se vyzpovídáme tam, kde to dává smysl a zbytečně nezahlcujeme své muže. Zároveň si poskytujeme kvalitní zpětnou vazbu.


Víte, kolikrát jsme si s Katuškou navzájem pěkně vyčinily, co říkáme jedna nebo druhá za nesmysly?

Pro mě jsou Ženy ve spojení nekonečná výživa a bezpečný prostor pro naše uzdravování a růst.


Když píšu tento článek, říkám si, jak vlastně popisuju téma zdraví a krásy skrze spojení sama se sebou (moje denní praxe) a spojení s ženami (Ženy ve spojení). Takže milé ženy, jak jste na tom? Cítíte se zdravé a krásné? A jak si toto budujete?


Já věřím tomu, že je to zkrátka o práci - péči a lásce. Jasně, vypadat skvěle ve 20 není takový problém jako ve 30, 40, 50, 60… teď je to na nás <3


Zlata
91 zobrazení0 komentář