• Zlata Hnátová

Kdy vylezete z toho šedýho teplýho komfortu?

Je to nějaký pátek, co jsem chtěla z Ženy ve spojení na pár měsíců částečně vystoupit, protože přece “nemám čas”... ale když jsem si dovolila vystoupit a uvolnil se tlak, zároveň nastoupil smutek a úbytek mojí síly.


Došlo mi, že když s Katuškou sdílíme naše životní příběhy a připomínáme si naše nejlepší verze sebe sama, posiluje nás to.


Dává nám to mnohem více sebedůvěry a osobního kouzla.

Zároveň nám to pak díky této spokojenosti akceleruje vztah s našema chlapama.


Když budu konkrétní… Katuška si dříve často posteskla, že její Filip hodně pracuje. Teď je ho schopná sama poslat do práce :) bez nějakých výčitek a vztekání se. Já jsem zase měla problém s tím, že můj Tommy si čas od času dá trávu. A co teď udělám? Taky ho k tomu občas pobídnu. Jaký to má efekt? Na našich chlapech nevisíme, dáváme jim prostor a paradoxně to posiluje naše propojení s nimi.


Jasně, pokud nemáte jako životní hodnotu partnerský vztah, asi vás tohle nějak nenadchne. Ale jestli je pro vás váš chlap důležitej… tak o to víc vás zvu ke sdílení v našem projektu Ženy ve spojení.Před necelýma třema hodinkama odjela Katuška. Byla u mě s malým Leonardem. Miluju ty jejich návštěvy u nás. Svítím pak vždycky jak žárovka. Katuška nasedá do auta a říká mi, že napíše článek, přitom to stejné mi akorát probíhá hlavou. Usmívám se. Proč asi. Líbí se mi to naše napojení, kdy není třeba slov, protože jsme stejně naladěné.


Neměla jsem sice téma článku, ale sedím a píšu. Chci vás pozvat k tomu, abyste se přidaly na našem FB ke sdílení svých každodenních povedností, jak já říkám. Zatím cca týden s Katuškou přidávám na FB to, co se nám povedlo a nikdo z vás se moc nepřidává. A já si říkám proč.


Je to téma nezajímavý? Je moc intimní? Jsou ženy opravdu tak zaneprázděný? Přijde jim to trapný? Sbírají odvahu? Mají pocit, že se jim nic nepovedlo?

A teď milé ženy, pokud jste happy až na půdu, klidně mě zavřete a běžte si počíst něco jinýho. Ale jestli se váš život neodvíjí tak, jak byste si přály a zatím ještě cítíte rezervy, svůj nevyužitý potenciál… tak zůstaňte.


Zůstaňte a zároveň si vezměte tužku a papír nebo diář a zapište si 5 věcí, které se vám povedly a aspoň jednu nasdílejte k nám na FB. Pojďme odšpuntovat vaší krásu, jiskru a šmrnc. Jakmile se zapojíte vy, vylezete z toho šedýho, teplýho, komfortního místečka, kde se právě teď skrývýte, celé kolečko se roztočí a začnou se dít věci……


Těším se na vaše sdílení.... Zlata
73 zobrazení0 komentář