• Kateřina Kocanová

Jak harmonizovat naše vztahy s rodinou, či přáteli?

Léto je pro mě symbolem setkávání se. Výlety v přírodě, grilování, dovolené. Čas kdy mám chuť být s lidmi a bavit se. Postupem času, jsem ale u sebe vypozorovala, že mám tendence si tyto dny idealizovat.

Často se mi stávalo, že právě tyto vytoužené chvíle pohody s blízkými lidmi se nesly v duchu emocí, staženého soláru a náročné komunikace.

Rozhodla jsem se to prozkoumat a najít cestu, jak si tyto události co nejvíce užít.

Přišla jsem na pár tipů které s vámi chci sdílet.

Tyhle přístupy jsou pro mě velkým darem a často je využívám.
  1. Uvědomila jsem si, že každý nese určitý dar. Pokud ho hned nevidím, můžu si zahrát hru na objevování a v průběhu času stráveném s danou osobou můžu tento dar nacházet.

  2. Každý jsme jiný a buď už podle astrologie, nebo mentálních jazyků máme jiné způsoby komunikace, vyjadřování a smýšlení. Když si tohle uvědomím, můžu se ladit na to jakým jazykem semnou daná osoba komunikuje a tím jí můžu přijmout v její autenticitě.

  3. Představa zrcadel. Když se vedle někoho necítím dobře, vnímám že má tendence vysílat okolo sebe atmosféru, která není příjemná, zabalím ho v představě do zrcadel které směřují směrem k němu a poté zabalím sebe do zrcadel které směřují okolo mě.

  4. Zlaté světlo. Představuji si okolo sebe zlaté vajíčko. Zářím pak světlo okolo sebe někdy tak silně až mi lidí říkají, že svítím. Tímto harmonizuji prostor okolo sebe a tím ladím pole ve kterém se s lidmi setkávám.

  5. Když cítím bodnutí a rozbouřený solár, nadechuji tuto energii do srdce a poté ji vydechuji ze srdce ven. Používám také představu světel. Nadechuji fialové světlo ze soláru do srdce a tam ho transformuji na zlaté, které pak vydechuji ven. Někdy si odskočím na toaletu a udělám si pár nádechů, výdechu a energie se hned změní.

Za tyto techniky vděčím hodně svým přátelům Věrce a Robertovi, za což jim prostřednictvím tohoto článku velmi děkuji.

Vím, že každý jsme jiný a tím pádem máme každý svou cestu jak komunikaci a vztahy harmonizovat.

Budu ráda, když nám napíšete vaše tipy, co vám funguje. Když vyzkoušíte to, co s vámi sdílíme my napište nám, jak vám to fungovalo.

Mám pocit že největším klíčem k láskyplné komunikaci je mluvit z otevřeného srdce a nic si nebrat osobně.

Což je pro mě mistrovství ke kterému směřuji a těmihle technikami si k tomu pomáhám.

Přeji vám, ať jsou pro vás vaše vztahy co nejvíce harmonické, ať z nich můžete čerpat inspiraci, radost a podporu.


Více se budeme o tomto tématu bavit na online kruhu se Zlatuškou na který vás srdečně zveme.
Kruh proběhne 28.6. 2020 od 17:00 na našem Facebookovém profilu ženy ve spojení

119 zobrazení0 komentář