Zlata Hnátová

Říkat ANO tam, kde to dává smysl 

Miluju svůj život a to, jakým směrem se v posledních několika letech ubírá. V minulosti jsem pracovala jsem na online marketingových pozicích na osobnostně-vzdělávacích projektech ve firmě Davida Kirše na online programu Cesta pravého muže nebo konference Digital summit, na projektu Magdaleny Vokáčové  Vztahy jako umění, u Táni Havlíčkové na projektu Móda a Duše. S mými kolegyněmi jsem tvořila Jinový svět, který pečoval o vnitřní a vnější krásu žen, spolupracovala jsem s Kalmanem Horvátem na natáčení jeho online kurzů Matemagika a Podnikatelský kompas. S kamarádkou jsem měla e-shop s přírodní kosmetikou. Vedle toho všeho jsem se věnovala koučování a v Karlových Varech jsem vedla 2 roky ženské kruhy. Nyní (ostatně jako celý život) jsem na volné noze. Miluju volnost a to, že si můžu dělat věci po svém. Miluju být mezi lidmi a miluju je podporovat na jejich jedinečné cestě.

 

Čemu se věnuji?

Taroto-koučink

www.zenyvespojeni.com/zlata-tarot

Blog o životě 

www.zlatahnatova.cz

 

Kateřina Andělová 

Cesta transformace, cesta změny je nevyhnutelná. Přestaňme se bát a vydejme se na ni. 

Jmenuji se Kateřina Andělová a jsem především žena. V životě jsem prošla různými obdobími, od těch temných (anorexie, bulimie, drogy) až po ty světlé, radostné a harmonické. Baví mě inspirovat lidi okolo sebe a ukazovat, že je možné se uzdravit a žít život radostně. Jak se mění období v mém životě, mění se i styl práce kterou dělám. Absolvovala jsem různé kurzy masáží a terapeutických technik, studovala jsem školu přírodní medicíny a neustále se rozvíjím v oblasti sebepoznávání a léčení. Dlouho jsem nacházela cestu ke svému ženství, nejvíce mi pomohly právě ženské kruhy a proto je teď s láskou tvořím.

Čemu se věnuji?

S přáteli jsem spoluzaložila internetovou televizi Czech Spirit TV, pro kterou organizuji živé akce a točím rozhovory.

www.czechspirit.cz

S kamarádem Josefem jsme začali psát pohádky pro děti a dospělé o Astrálkovi. Také jsme vytvořili zápisník osobního rozvoje "Navždy vděčný". Věříme, že vděčnost je jeden z hlavních klíčů radosti v našem životě.

www.astralek.cz , www.navzdyvdecny.cz

Společně také tvoříme veřejný sdílený blog na téma rodičovství www.rodicovsti-jednoduse.cz

S mým milovaným mužem Filipem se věnujeme integraci psychotropních zážitků do každodenního života a zároveň inspirujeme lidi, jak se na ně připravit.

Mimo jiné jsem také maminka dvou úžasných synů.