Zlata Hnátová

Říkat ANO tam, kde to dává smysl 

Miluju svůj život a to, jakým směrem se v posledních několika letech ubírá. V minulosti jsem pracovala jsem na online marketingových pozicích na osobnostně-vzdělávacích projektech ve firmě Davida Kirše na online programu Cesta pravého muže nebo konference Digital summit, na projektu Magdaleny Vokáčové  Vztahy jako umění, u Táni Havlíčkové na projektu Móda a Duše. S mými kolegyněmi jsem tvořila Jinový svět, který pečoval o vnitřní a vnější krásu žen, spolupracovala jsem s Kalmanem Horvátem na natáčení jeho online kurzů Matemagika a Podnikatelský kompas. S kamarádkou jsem měla e-shop s přírodní kosmetikou. Vedle toho všeho jsem se věnovala koučování a v Karlových Varech jsem vedla 2 roky ženské kruhy. Nyní (ostatně jako celý život) jsem na volné noze. Miluju volnost a to, že si můžu dělat věci po svém. Miluju být mezi lidmi a miluju je podporovat na jejich jedinečné cestě.

 

Čemu se věnuji?

Taroto-koučink

www.zenyvespojeni.com/zlata-tarot

Blog o životě 

www.zlatahnatova.cz

 

Kateřina Andělová 

Cesta transformace, cesta změny je nevyhnutelná. Přestaňme se bát a vydejme se na ni. 

Jmenuji se Kateřina Andělová a jsem především žena. V životě jsem prošla různými obdobími, od těch temných (anorexie, bulimie, drogy) až po ty světlé, radostné a harmonické. Baví mě inspirovat lidi okolo sebe a ukazovat, že je možné se uzdravit a žít život radostně. Jak se mění období v mém životě, mění se i styl práce kterou dělám. Absolvovala jsem různé kurzy masáží a terapeutických technik, studovala jsem školu přírodní medicíny a neustále se rozvíjím v oblasti sebepoznávání a léčení. Dlouho jsem nacházela cestu ke svému ženství, nejvíce mi pomohly právě ženské kruhy a proto je teď s láskou tvořím.

Čemu se věnuji?

S mým milovaným mužem Filipem Říhou tvoříme firmu Wild & Coco, ve které vyrábíme a prodáváme skvělé výrobky z kokosu nejen pro náš zdravý mikrobiom. 

Věnuji se také průvodcování osobní transformací s medicínou Bufo Alvarius. Tvoříme přípravné a integrační večery a také celodenní kruhy a týdenní retreaty.

V Projektu Svět.nice jsme s mými kolegyněmi vytvořily institut životní rovnováhy pro ženy ve kterém provázíme ženy skrze online programy, rituály, semináře a víkendové akce.

 

Další mojí vášní je psaní a proto jsme vytvořili s Josefem Lohaczem transformační pohádky o Astrálkovi. Tady si můžete stáhnout první tři kapitoly zdarma. Knihy však teď nejsou k dispozici, jelikož rukou osudu nám vyhořel sklad s nimi. 

Mimo jiné jsem také maminka dvou úžasných synů.

WhatsApp Image 2020-07-28 at 10.40.24.jp